מילה עלינו

אותו סיפור, נקודות מבט שונות.
שילוב של פרספקטיבות שונות בסיפור תמיד מצליח לייצר חוויה עשירה יותר. הדרך שלנו לעולם הסטוריטלינג עברה דרך מגוון עולמות תוכן, מכולם למדנו ובכולם אספנו כלים ושיטות עבודה שבאים לידי ביטוי בעשייה שלנו.

איך נדע אם יש בינינו התאמה?

בשביל לדעת שנוכל לתת לך את הכי טוב שלנו, חשוב לנו לספר לך על ארבעה עקרונות שאנחנו לוקחות איתנו לכל מקום:

אותנטיות

הסיפור שלך הוא סיפור סוחף, מרגש, מרתק ו…אמיתי לגמרי. אין אצלנו סיפורים מומצאים
אנחנו כאן כדי לגלות את הסיפור האמיתי שלך. הוא חייב להיות סיפור משכנע ומבוסס,
כזה שאפשר לחיות ולשקף בהתנהלות היומיומית שלך. התהליך שלנו דורש כנות והעמקה,
וזה מה שמבטיח שהסיפור שלך יהיה משמעותי, אפקטיבי וייחודי רק לך.

פרקטיות

סיפור יפה זה תמיד דבר נחמד, אבל אנחנו כאן בשביל סיפורים שעובדים. התהליך שלנו מבוסס
על מתודולוגיה שבנינו ושיכללנו במשך שנים כדי להגיע לתוצאות אפקטיביות.
העבודה שלנו היא יסודית ומוכוונת תוצאות ברמה העסקית וברמה הניהולית.

משמעות

הגיבור של הסיפור שלך הוא הקהל שלך, והמסע שהוא עובר לאורך העלילה חייב למלא אותו במשמעות,
אחרת לא יוכל להיווצר שינוי אמיתי. כדי להניע לפעולה באמת וכדי לשמר את ההשפעה לאורך זמן,
חייבים להצליח ליצור חיבור רגשי לערכים ולאמונות הכי עמוקים שלנו.

קולומבוסיזם

סטוריטלינג הוא ספינה בה מפליגים יזמים, מנהלים ואנשים חכמים שיוצאים לגלות יבשות שלא הכירו קודם
הם לוקחים איתם למסע תושיה ותעוזה, המבט אל האופק ממלא אותם בתקווה ואמונה הם מלאים בתשוקה
לנוע, לחקור, לעשות. אז לפני שנצא לדרך חשוב לנו לומר שהסטוריטלינג שלנו לא מתאים לאנשים
שמעדיפים לדרוך במקום.

הצוות

מילה פינקלשטיין

מנכ"לית, מומחית לסטוריטלינג

במדינה רחוקה ובשפה זרה, נתנו לי הוריי שם שקיבל משמעות מיוחדת כשעלינו ארצה וחרץ את גורלי. התשוקה שלי למלים הובילה אותי להיות סטוריטלרית, כזו שנמשכת לגלות את ההתרחשות וההתרגשות, את הקונפליקט ואת הגיבור בכל אדם, ארגון או רעיון.


החיפוש התמידי שלי אחר הקסם שמאפשר לאנשים לשנות דעות, תפיסות והרגלים ליווה אותי לאורך כל הדרך: כמרצה באקדמיה ובהכשרות מנהלים, כמנהלת מכירות בסטארטאפ עם התמחות בשווקים גלובליים, כמנהלת תהליכי גיוס כספים בבנק השקעות, אפילו כאלופת ישראל הפתוחה בדיבייט. מתוך הסקרנות והרצון להשיג תוצאות, פיתחתי מתודולוגיה חדשה ושיטות הטמעה באמצעותן אני מעבירה את כוח העל שלי לכל מי שרוצה להוביל שינוי משמעותי בעולם.

חן בכר

סטוריטלרית ויועצת תקשורת פנים ארגונית

בדרך כלל שמים נקודה בסוף משפט. אני אוהבת להתחיל בנקודה – נקודת חן. כזו שמאפשרת הרחבה של נקודת המבט, נקודה מקורית, מאירה, שתמיד נותנת תקווה והשראה להתפתחות, הנעה לפעולה והנאה מן המסע.

 

ב-12 השנים האחרונות אני עוסקת בפיתוח פתרונות למידה ותקשורת בארגונים, באופן שמקדם מסרים ואג'נדות, מחבר את העובדים, משפר את האקלים הארגוני ומאפשר צמיחה. אני מכירה ארגונים מבפנים ומבחוץ ומלווה מנהלים ופורומים באתגרים מורכבים. אני בעלת M.A. בחינוך בהתמחות בטכנולוגיות למידה מאוניברסיטת בר אילן ומנחה סדנאות בתחום המיומנויות הרכות ועולם הסטוריטלינג.

לילך ליפקין - ארד

מנהלת משרד

הצטרפתי למילה בשביל הסיפורים ומצאתי הרבה יותר מזה – מכירים את זה שאומרים שכל מה שצריך כדי להיות מאושרים זה לעבוד בעבודה שאתם אוהבים? ובכן, אני אוהבת את העבודה שלי מאוד.

 

אני לילך, בוגרת תואר ראשון במנהל עסקים עם המתמחות במימון ושוק ההון, בעלת ניסיון עשיר בעבודות אדמיניסטרציה ואני כאן בשבילכם. ביתר הזמן, אני אוהבת לבלות זמן איכות עם המשפחה האהובה שלי ושני הכלבים שלנו ולצבור הרפתקאות משותפות בבית שלנו בדרום או בטיולים בארץ ובחו"ל.

יונתן חצור

שותף וסטוריטלר

בתור ילד עם הפרעות קשב וריכוז חמורות, נאלצתי להתמודד מגיל צעיר עם חוסר התאמה למסגרת שהתבטא בצורך למציאת פתרונות יצירתיים שיאפשרו לי "ליישר קו" עם השאר – ומה שהציל אותי, היו הסיפורים.

 

עם השנים פיתחתי את היכולת לספר סיפורים, לעניין, לרתום וראיתי כיצד בניית מסרים נכונה והבנה של קהל היעד, יכולה לכפר על (כמעט) כל חיסרון.

 

ההצלחה האישית שלי הפכה לצמא ללמוד ולחקור את הנושא והובילה אותי לתואר ראשון בתקשורת ושיווק. משם ההתקדמות הטבעית הייתה לתפקיד ראשון בשיווק ולאחר מספר שנים, לסמנכ"ל שיווק האחראי על עשרות קמפיינים שרצים במקביל ותקציבי שיווק משמעותיים. אותם כלים שרכשתי הכינו את הקרקע עבורי למעבר מהשוק המקומי, לשוק הגלובאלי ועבודה בחברות הייטק בינלאומיות, שם התמקצעתי במתודולוגיות של שכנוע, ניהלתי עסקאות גדולות והנעתי לפעולה מקבלי החלטות מהחברות הגדולות בעולם (Fortune 500).

 

רצה הגורל שמסלול חיי יסלול את דרכי לכאן והחיבור ל-MILA היה אך טבעי.


בשנים האחרונות הייתה לי את הזכות להנחות מאות יזמים, מנהלים וצוותים בכלים הפרקטיים שיבטיחו שלא רק ישמעו אותם, אלא שגם יתעניינו – שלא רק יסתקרנו מהם, אלא גם ישתכנעו.

מור לוין וויס

מעצבת גרפית

למעלה מ-20 שנה עבדתי בארגון ממלכתי אליו הבאתי את עולם העיצוב וה-Visual Storytelling.

 

רב חיי הבוגרים המחשתי סיפורים שנשמרו בחדרי חדרים. בין היתר, עזרתי לבכירים רבים להציג מהלכים אסטרטגיים ותהליכים מורכבים באופן בהיר, הגורם לצופה למעורבות, לחיבור ולהתגייסות למשימה. לאורך כל הדרך דאגתי לוודא כי כל הנפשה מורכבת, טיפוגרפיה, תמונה ואינפוגרפיקה תומכים בסיפור ומייצרים השפעה גבוהה יותר על קבלת החלטות והעברת המסרים.
עד היום, נהנו רק קומץ אנשים מההצגה הויזואלית והיצירתית במצגות והאתרים שעיצבתי. עכשיו כשיצאתי לשוק האזרחי, אני מתרגשת לחלוק את התשוקה שלי עם העולם.

 

עולם העיצוב ליווה אותי מאז ומעולם. החל מעסק שהקמתי לעיצוב הזמנות לחתונה בתחילת דרכי, דרך לימודים והעמקה בעיצוב תקשורת חזותית באסכולה ובהמשך לימודי עיצוב ובניית אתרים.
כשאני לא מעצבת מצגות אני מעצבת תכשיטים בעיצוב אישי! גם כאן סטוריטלינג משחק תפקיד, שכן עלי ידי עבודה צמודה עם הלקוחות אני מצליחה לעזור להם לבטא את הייחודיות שלהם.

בר שרון

מעצבת גרפית

נעים מאוד, אני בר שרון, והחיבור שלי לעולם הסטוריטלינג והעברת מסרים התחיל מאהבה עמוקה לאמנות ולמוזיקה. כבר בגיל 22 ניהלתי מועדון ג'אז וגיליתי את הקסם שבחיבור בין מוזיקה ל-public speaking. העברת מסר היא כמו מנגינה – עם הקצב הנכון וההרמוניה בין המילים, המסר זורם בצורה מושלמת.

במהלך הקריירה שלי עבדתי בחברות טכנולוגיה בארץ ובעולם, והייתי אחראית על פיתוח עסקי, שיווק ומכירות. חיברתי את הפיתוח העסקי לרצון שלי לעזור לאנשים והבנתי שתקשורת היא לא רק מילים, אלא גם רגש ואנרגיה.

אם היה אפשר לראות את המוח שלי בפעולה, הייתם רואים מפה של מטרו – רק שבמקום תחנות, יש לי רעיונות, ובמקום קווים, יש לי דרכים יצירתיות לחבר ביניהם. אני כאן כדי לענות על כל השאלות שלכם (כולל אלה שעוד לא חשבתם לשאול), להבין את הצרכים שלכם (אפילו אם אתם עצמכם לא לגמרי בטוחים מהם), ולתפור פתרון שישב עליכם בול.

ארגון גלובלי?

יש לנו אתר עם תכנים ייעודיים עבור:

Product, R&D, CS, Sales, C-level