סדנאות והרצאות
לסדנאות נוספות:

מפתרון טכנולוגי לסיפור סוחף

סטוריטלינג למתכנתים ומהנדסים

לכם מספיק לראות קטע קוד או נוסחא כדי להבין שיש כאן בשורה של ממש, אבל להסביר מה כל כך גאוני בזה למי שלא מבין טכנולוגיה – זה כבר סיפור יותר מורכב.

בין אם המטרה שלכם היא לשכנע את המנכ"ל, אנשי השיווק בארגון או משקיעים פוטנציאליים בחשיבות של הפיתוח החדש שלכם – ארגז הכלים שלנו יאפשר לכם להשיג תוצאות. באמצעות סטוריטלינג, תגלו איך אתם יכולים להסביר באופן סוחף את הפתרון שיצרתם אפילו למי שמפחד מטכנולוגיה, איך אפשר להפיח חיים בפיסת קוד ולהפוך אותה לדבר הבא שכולם מדברים עליו.

 

אפילו קהל שמבין טכנולוגיה עשוי לראות את הפיתוח שלכם באור חדש. לא מדובר כאן בפיצוח האניגמה, אלא בכלים פרקטיים שתוכלו ליישם כבר ממחר בבוקר, החל משיחת מסדרון עם אנשי המכירות ועד להצגה בפני הדירקטוריון.

משתתפים מספרים

יובל טל

Payoneer – מייסד

עבדתי עם מילה על מספר רב של פרזנטציות בסגנונות שונים ולקהלים שונים. היכולת לשלב תובנות מעולם הסטוריטלינג והדיבייט, והדיוק בהעברת המסר מציב אותה בקבוצה קטנה מאוד של אנשים שיכולים להכין אתכם לפרזנטציות.

אלה מלכא

מנהלת למידה ופיתוח ארגוני, ״הפנקיס״ חברה לביטוח

המנהלים ואנשי המכירות המנוסים שלנו מרגישים שמילה תורמת רבות לארגז הכלים שלהם וכי הידע אותו היא מעבירה מלווה אותם שנים רבות קדימה. משתתפים רבים בוחרים לעבור סדנת רענון עם מילה בחלוף השנים. העבודה עם מילה נעימה ומקצועית ואני ממליצה עליה בחום.

אסף נתנזון

Dell EMC - VP Advanced Technology

העבודה אחד על אחד עם מילה על קישורי שפת הגוף וההופעה מול קהל השאירו עליי חותם עד היום, זה היה תענוג וזה הוכיח להיות מאוד אפקטיבי.

נשמע לך מעניין?

נשמח לחזור אליך עם עוד פרטים