סדנאות והרצאות
לסדנאות נוספות:

לשמוע "כן"

סטוריטלינג לאנשי מכירות

סטוריטלינג לאנשי מכירות שאוהבים למכור ללקוחות הרבה מעבר למוצרים או שירותים

היום לכולם כבר ברור שאין טעם בעוד שיחת מכירה שנשמעת כמו תקליט שבור, אנשי מכירות מוכשרים יודעים להקשיב ללקוחות הפוטנציאליים שלהם, להבין מה הצרכים והרצונות שלהם ובהתאם לכך, למכור להם את השירות או המוצר.

 

אצלנו תלמדו לתת ללקוחות הפוטנציאליים שלכם הרבה מעבר למוצר או שירות, לייצר עבורם ערך ייחודי, משמעות וחיבור עמוק למה שיש לכם להציע, לגרום להם לרצות לחזור אליכם בשביל עוד. בואו ללמוד כיצד לבלוט בעולם תחרותי, ואיך לגרום לשיחות המכירה שלכם להפוך לחוויה חיובית חזקה לא רק עבור הלקוחות שלכם אלא גם עבור עצמכם.

 

גם לאיש המכירות המנוסה בעולם יהיה קשה למכור מוצר או שירות שהוא לא מאמין בו. תהליך העבודה שלנו יגרום גם לכם להתחבר מחדש לעשייה שלכם באופן שיהפוך כל שיחת מכירה לסוחפת.

משתתפים מספרים

יובל טל

Payoneer – מייסד

עבדתי עם מילה על מספר רב של פרזנטציות בסגנונות שונים ולקהלים שונים. היכולת לשלב תובנות מעולם הסטוריטלינג והדיבייט, והדיוק בהעברת המסר מציב אותה בקבוצה קטנה מאוד של אנשים שיכולים להכין אתכם לפרזנטציות.

אלה מלכא

מנהלת למידה ופיתוח ארגוני, ״הפנקיס״ חברה לביטוח

המנהלים ואנשי המכירות המנוסים שלנו מרגישים שמילה תורמת רבות לארגז הכלים שלהם וכי הידע אותו היא מעבירה מלווה אותם שנים רבות קדימה. משתתפים רבים בוחרים לעבור סדנת רענון עם מילה בחלוף השנים. העבודה עם מילה נעימה ומקצועית ואני ממליצה עליה בחום.

אסף נתנזון

Dell EMC - VP Advanced Technology

העבודה אחד על אחד עם מילה על קישורי שפת הגוף וההופעה מול קהל השאירו עליי חותם עד היום, זה היה תענוג וזה הוכיח להיות מאוד אפקטיבי.

נשמע לך מעניין?

נשמח לחזור אליך עם עוד פרטים