סדנאות והרצאות
לסדנאות נוספות:

סטוריטלינג שגורם לאחרים להזיז הרים בשבילך

איך לחולל שינוי, לשכנע ולהוביל באמצעות סיפור

סטוריטלינג זה הרבה יותר מסיפורים יפים, זה ארגז כלים שלם, זו גישה חדשה שמשנה את האופן שבו אנשים מנהלים ועושים עסקים היום.

 

בואו לגלות כיצד רותמים את הכוח של סיפור טוב למטרות ברמה האישית, המקצועית והעסקית. באמצעות מודל ה-StoryCompass שפותח אצלנו ב-mila, נלמד אתכם איך ליצור מסגור נכון של המסר ושזירה של הסיפור באופן שהופך את המשתנים הרבים (רעיונות חדשניים, סטטיסטיקות, תוצאות מחקר, מספרים ומסקנות) לבלתי נשכחים ומעוררי חזון.

נבין איך הקונפליקט העסקי שלכם יכול להפוך להזדמנות ונראה איך מתוך המפגש בין גיבורי הסיפור שלכם למטרות שלכם אפשר לזקק את המסרים המדויקים ואת טכניקות המסירה האפקטיביות ביותר להשגת היעדים שלכם.

 

סיפור טוב הוא כזה שלא רק מעורר שינוי אצל מי שנחשף אליו, אלא רותם אותו להעביר את השינוי הזה הלאה, להתמלא בתחושת משמעות ושייכות לרעיון, לקהילה, לתנועה חדשה. השינוי הגדול שלך מתחיל כאן.

משתתפים מספרים

יובל טל

Payoneer – מייסד

עבדתי עם מילה על מספר רב של פרזנטציות בסגנונות שונים ולקהלים שונים. היכולת לשלב תובנות מעולם הסטוריטלינג והדיבייט, והדיוק בהעברת המסר מציב אותה בקבוצה קטנה מאוד של אנשים שיכולים להכין אתכם לפרזנטציות.

אלה מלכא

מנהלת למידה ופיתוח ארגוני, ״הפנקיס״ חברה לביטוח

המנהלים ואנשי המכירות המנוסים שלנו מרגישים שמילה תורמת רבות לארגז הכלים שלהם וכי הידע אותו היא מעבירה מלווה אותם שנים רבות קדימה. משתתפים רבים בוחרים לעבור סדנת רענון עם מילה בחלוף השנים. העבודה עם מילה נעימה ומקצועית ואני ממליצה עליה בחום.

אסף נתנזון

Dell EMC - VP Advanced Technology

העבודה אחד על אחד עם מילה על קישורי שפת הגוף וההופעה מול קהל השאירו עליי חותם עד היום, זה היה תענוג וזה הוכיח להיות מאוד אפקטיבי.

נשמע לך מעניין?

נשמח לחזור אליך עם עוד פרטים