סדנאות והרצאות
לסדנאות נוספות:

פרזנטציה מנצחת

להציג רעיון, להשיג מטרה

סטוריטלינג והפרזנטציות שלכם – זה סיפור אהבה. הגיע הזמן שהם יכירו.

פרזנטציות עלולות להיות משעממות, כולנו מכירים את הסיטואציה בה אדם עומד ומדבר על הבמה וכל הקהל שקוע בטלפונים. עם הכלים הנכונים, כל פרזנטציה יכולה להפוך לסוחפת, משכנעת ואפילו מרגשת, לכזו שקשה להוריד ממנה את העיניים, לכזו שקשה להפסיק לדבר עליה אחרי שהיא מסתיימת.

 

נגלה לכם סוד – זה לא עניין של כישרון, זו עבודה אינטלגנטית של פירוק הפרזנטציה לכל המרכיבים שלה והרכבה מחדש כך שכל אלמנט בפרזנטציה משרת את המטרה ופועל באופן הרמוני כדי לחזק את המסר שאתם רוצים להעביר.

בואו לגלות איך לבנות את הקונספט הנכון סביב הרעיון שלכם, איך להתאים את הסיפור שאתם מספרים לקהל באופן שירתום אותו ויניע לפעולה. איך לחבר את השפה הויזואלית, הדוגמאות והנתונים "היבשים" שבידיכם לסיפור דרמטי וסוחף שיכבוש את הקהל.

משתתפים מספרים

יובל טל

Payoneer – מייסד

עבדתי עם מילה על מספר רב של פרזנטציות בסגנונות שונים ולקהלים שונים. היכולת לשלב תובנות מעולם הסטוריטלינג והדיבייט, והדיוק בהעברת המסר מציב אותה בקבוצה קטנה מאוד של אנשים שיכולים להכין אתכם לפרזנטציות.

אלה מלכא

מנהלת למידה ופיתוח ארגוני, ״הפנקיס״ חברה לביטוח

המנהלים ואנשי המכירות המנוסים שלנו מרגישים שמילה תורמת רבות לארגז הכלים שלהם וכי הידע אותו היא מעבירה מלווה אותם שנים רבות קדימה. משתתפים רבים בוחרים לעבור סדנת רענון עם מילה בחלוף השנים. העבודה עם מילה נעימה ומקצועית ואני ממליצה עליה בחום.

אסף נתנזון

Dell EMC - VP Advanced Technology

העבודה אחד על אחד עם מילה על קישורי שפת הגוף וההופעה מול קהל השאירו עליי חותם עד היום, זה היה תענוג וזה הוכיח להיות מאוד אפקטיבי.

נשמע לך מעניין?

נשמח לחזור אליך עם עוד פרטים