סדנאות והרצאות
לסדנאות נוספות:

הגוף מדבר

שפת גוף ודיבור עם קהל

למה שימוש נכון בגוף, בטון ובהבעות פנים הוא חלק בלתי נפרד מסיפור משכנע

רוב הזמן, רובנו לא כל כך מודעים למסרים שאנחנו מעבירים בשפת הגוף שלנו, בטון הדיבור ובהבעות הפנים, ואולי דווקא בגלל זה, האנשים שאיתם אנחנו מדברים נוטים לייחס לרמזים האלה חשיבות כה רבה, למדוד בעזרתם עד כמה המסרים המילוליים שלנו כנים ואמינים.

 

אותנטיות מתחילה בשפת הגוף ולכן כל כך חשוב שאת המסרים החשובים שלנו נעביר גם באמצעים שאינם מילוליים. אז איך יוצרים שפת גוף משכנעת? איך משתמשים בקול ובתנועה במרחב כדי לגרום לקהל ללכת אחרינו? בין אם אנחנו מדברים מול קהל או מציגים פרזנטציה לדירקטוריון, חשוב שנאמץ כלים ליצירת כריזמה בימתית שיעזרו לנו להבטיח שלא רק ישמעו אותנו, אלא גם יתעניינו, לא רק יסתקרנו מאיתנו, אלא גם ישתכנעו.

 

בסדנא נתנסה בעצמנו מול מצלמה, נצפה בתרגולים ונבין איך נוכל להשתפר.

משתתפים מספרים

יובל טל

Payoneer – מייסד

עבדתי עם מילה על מספר רב של פרזנטציות בסגנונות שונים ולקהלים שונים. היכולת לשלב תובנות מעולם הסטוריטלינג והדיבייט, והדיוק בהעברת המסר מציב אותה בקבוצה קטנה מאוד של אנשים שיכולים להכין אתכם לפרזנטציות.

אלה מלכא

מנהלת למידה ופיתוח ארגוני, ״הפנקיס״ חברה לביטוח

המנהלים ואנשי המכירות המנוסים שלנו מרגישים שמילה תורמת רבות לארגז הכלים שלהם וכי הידע אותו היא מעבירה מלווה אותם שנים רבות קדימה. משתתפים רבים בוחרים לעבור סדנת רענון עם מילה בחלוף השנים. העבודה עם מילה נעימה ומקצועית ואני ממליצה עליה בחום.

אסף נתנזון

Dell EMC - VP Advanced Technology

העבודה אחד על אחד עם מילה על קישורי שפת הגוף וההופעה מול קהל השאירו עליי חותם עד היום, זה היה תענוג וזה הוכיח להיות מאוד אפקטיבי.

נשמע לך מעניין?

נשמח לחזור אליך עם עוד פרטים