סדנאות והרצאות
לסדנאות נוספות:

סטוריטלינג בשדרה הניהולית

תקשורת בין אישית ופנים ארגונית

להוביל עובדים ותהליכים ארגוניים באמצעות סטוריטלינג יישומי

מנהלים בארגון יכולים לראות את התמונה המלאה, להתבונן בתהליכים מלמעלה, לזהות חסמים והזדמנויות. זו העמדה האולטימטיבית ליצירת סטוריטלינג יישומי ואפקטיבי.

 

מהמקום שבו אתם נמצאים, אתם יכולים להבין את הערכים, השפה ואפילו הרגשות שמניעים את הארגון שלכם ולרתום אותם למטרות וליעדים הניהוליים שלכם. בואו לגלות איך העקרונות של סיפור טוב יכולים לאפשר לכם להוביל את הצוותים שלכם קדימה, לזרז ולייעל תהליכים ועל הדרך גם לשפר את ההיבטים החברתיים בארגון וליצור אווירה חיובית במסדרונות. ארגז הכלים של עולם הסטוריטלינג יאפשר לכם לברוא משמעות ותחושת השתייכות ברמת העובד, הצוות, המחלקה, החטיבה, ואפילו ברמת הארגון כולו.

משתתפים מספרים

יובל טל

Payoneer – מייסד

עבדתי עם מילה על מספר רב של פרזנטציות בסגנונות שונים ולקהלים שונים. היכולת לשלב תובנות מעולם הסטוריטלינג והדיבייט, והדיוק בהעברת המסר מציב אותה בקבוצה קטנה מאוד של אנשים שיכולים להכין אתכם לפרזנטציות.

אלה מלכא

מנהלת למידה ופיתוח ארגוני, ״הפנקיס״ חברה לביטוח

המנהלים ואנשי המכירות המנוסים שלנו מרגישים שמילה תורמת רבות לארגז הכלים שלהם וכי הידע אותו היא מעבירה מלווה אותם שנים רבות קדימה. משתתפים רבים בוחרים לעבור סדנת רענון עם מילה בחלוף השנים. העבודה עם מילה נעימה ומקצועית ואני ממליצה עליה בחום.

אסף נתנזון

Dell EMC - VP Advanced Technology

העבודה אחד על אחד עם מילה על קישורי שפת הגוף וההופעה מול קהל השאירו עליי חותם עד היום, זה היה תענוג וזה הוכיח להיות מאוד אפקטיבי.

נשמע לך מעניין?

נשמח לחזור אליך עם עוד פרטים